Vážení zákazníci, 

vítejte ve virtuálním obchodě firmy NOVOBAL s.r.o.. Nabízíme Vám možnost výběru z  širokého sortimentu obalového materiálu, drogistického zboží a kancelářských potřeb. Veškeré zboží u nás nakoupíte za výhodné ceny a bude Vám doručeno na místo určení a to v co nejkratším možném termínu.. 

NÁKUPNÍ ŘÁD 

Dodavatel: 
NOVOBAL s r.o., se sídlem Májová 177, Pyšely 251 67
Společnost je zapsána v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vl. 201394 
IČ: 24238538 
DIČ: 24238538 
číslo účtu: 255283006/0300 

 1. Nabídka zboží na stránkách www.novobal.cz je katalogem námi nabízeného zboží a sama
  o sobě není návrhem na uzavření kupní smlouvy. Návrhem na uzavření kupní smlouvy
   je až řádně vyplněná a odeslaná objednávka zákazníka (kupujícího). 

 2. Podáním objednávky potvrzujete souhlas s tímto nákupním řádem a zároveň s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami nakupovaných výrobků. 

 3. Kupní smlouvu lze měnit či stornovat pouze dohodou s prodejcem a to pouze v případě, nedošlo-li již k plnění smlouvy či odeslání zásilky. V opačném případě je kupující povinen uhradit veškeré náklady prodejce, které s vyřizováním jeho objednávky již vznikly a to nejpozději do 14 dnů. 

 4. V případě neuhrazení nákladů ve stanovené lhůtě, se považuje případ za porušení smlouvy
  ze strany objednavatele a pohledávku spolu s pokutou bude podstoupena advokátní kanceláři
  k vymáhání. 

 5. V případě, že již objednané zboží na základě závazné objednávky, nebude zákazníkem stornováno a nebude vyzvednuto na příslušné poště náleží prodávajícímu smluvní pokuta,
  a dále náhrada poštovného a balného v příslušné výši. Tato pohledávka bude postoupena
  k vymáhání advokátní kanceláři. 

 6. O stavu Vašich objednávek budete informováni elektronickou poštou, popřípadě je možné
  se obrátit na adresu obchod@novobal.cz , nebo telefonicky v pracovních dnech v době
  od 8:00 – 16:00 hod. (v pátek pouze od 8:00 do 14:00 hod) na bezplatnou zelenou linku 800100963,  kde Vám informaci rádi zodpoví naši pracovníci. 

 7. V ceně zboží není uvedeno balné a dopravné - je vyčísleno vždy v celkovém shrnutí
  při objednávce. Cena za balné a dopravné v ČR se mění dle výše objednávky, nad částku 2 000Kč bez DPH je doprava zdarma a pokud je objednávka nižší,  částka za dopravu činí 99,- Kč,  je vždy uvedena před dokončením objednávky.

 8. S odesláním objednávky kupující souhlasí s uchováváním údajů o zákazníkovi, a to jména, adresy, telefonu a e-mailového spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění dalších objednávek zákazníků v budoucnu, případně pro zasílání obchodních sdělení s novinkami prodávajícího. Osobní údaje zákazníků prodávající nepředává třetí osobě. Svůj souhlas
  s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv zrušit, a to tak že zašle emailovou zprávu na obchod@novobal.cz.