Drogerie a hygienické potřeby z naší nabídky udrží Váš provoz v čistotě. Sháníte úklidové pomůcky? Novobal pro Vás připravil prostředky drogerie v opravdu široké škále. V nabídce najdete hygienické potřeby jako jsou tekutá mýdla, praktické úklidové rukavice, mycí prostředky na nádobí pro mytí v ruce, prostředky do myček. Všechny úklidové čistící...

Drogerie a hygienické potřeby z naší nabídky udrží Váš provoz v čistotě. Sháníte úklidové pomůcky? Novobal pro Vás připravil prostředky drogerie v opravdu široké škále. V nabídce najdete hygienické potřeby jako jsou tekutá mýdla, praktické úklidové rukavice, mycí prostředky na nádobí pro mytí v ruce, prostředky do myček. Všechny úklidové čistící prostředky a hygienické potřeby z naší nabídky jsou léty ozkoušené a kvalitní. Vyberte si z naší nabídky drogerie a hygienických potřeb za nízké ceny.

Zobrazit

DROGERIE, HYGIENICKÉ POTŘEBY 

Počet produktů: 2

Podkategorie

Luxusní účinné a certifikované mýdlo s antibakteriální přísadou.Účinně chrání, jemné složení, nevysušuje pokožku.Dodáváno v dávkovači s pumpičkou, nebo s uzávěrem s technologií push-pull.Typ mýdla odesíláme podle aktuálních skladových zásob.

54,45 Kč
0 Komentář(e)

Luxusní účinné a certifikované mýdlo s antibakteriální přísadou.Účinně chrání, jemné složení, nevysušuje pokožku.

204,49 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek