Igelitové tašky (LDPE)

Odběr novinek

Igelitové tašky (LDPE) 

Podkategorie

  • Tašky s průhmatem

    Igelitové tašky s průhmatem najdou své uplatnění v každém obchodě. Vybrat si můžete igelitové tašky se zpevněným průhmatem nebo bez. Z barevné škály u nás najdete igelitové tašky s průhmatem bílé, na které se dobře tiskne i pestrobarevné igelitové tašky s průhmatem.

  • Tašky s páskovým držadlem

    Igelitové tašky s páskovým držadlem jsou nejpoužívanější pro velké nákupy. Díky páskovému držadlu se igelitové tašky nezařezávají do dlaní. U nás si vyberete igelitové tašky z opravdu široké nabídky. Igelitové tašky s páskovým držadlem v jednobarevném provedení i s nejrůznějším potiskem. Naší specialitou jsou igelitové tašky s páskovým držadlem s potiskem Urban. Vytvořte si vlastní igelitové tašky! Nabízíme kvalitní potisk igelitových tašek. Proměňte obyčejnou igelitku v dokonalý reklamní předmět. Vyberte si u nás igelitové tašky s páskovým držadlem za skvělé ceny!

  • Reklamní tašky s potiskem
    Igelitová taška s potiskem patří k tradičním propagačním nástrojům. Reklamní igelitové tašky dodáváme v různých variantách provedení držadel či průhmatů (výseků), velikostí a s různými nosnostmi (dle tloušťky použité fólie).