Značkovací etikety

Odběr novinek

Značkovací etikety
Značkovací etikety pro etiketovací kleště nabízíme v několika různých provedeních. Vyberte si značkovací etikety COLA-PLY, UNI, CONTACT nebo MOTEX za výbornou cenu.

Značkovací etikety 

Podkategorie

 • Cola Ply
  Značkovací etikety Cola Ply slouží k popisování zboží pomocí etiketovacích kleští. V nabídce našeho internetového obchodu můžete vybírat z několika barevných variací – kromě standardní barvy bílé Vám nabízíme též značkovací etikety Cola Ply ve výraznějších barvách, jako např. červená, oranžová, zelená nebo žlutá.
 • Uni
  Značkovací etikety Uni jsou oblíbené značkovací etikety dodávané v několika barevných provedeních – bílá, červená, oranžová, zelená či žlutá. Tyto etikety jsou vyráběny ve standardní velikosti 26 x 12 a jsou dodávány v praktických kotoučích.
 • Contact
  V našem e-shopu Vám nabízíme značkovací etikety Contakt v různých barevných kombinací i rozměrech. Pro své etiketovací kleště můžete vybírat nejen ze standardních rozměrů 25 x 16, ale též z rozměrů 26x12 či 37x19. Značkovací etikety Contakt jsou dodávány v praktických kotoučích.
 • Motex
  Značkovací etikety Motex jsou vhodné pro všechny druhy etiketovacích kleští, které používají rozměr 16 x 23. Značkovací etikety Motex nabízíme stejně jako ostatní značkovací etikety v různých barevných kombinacích – červené, oranžové, zelené či žluté.
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek

Nejprodávanější produkty

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Napište nám

Volejte ZDARMA na 800 100 963 pro objednávku nebo informace.