Strečovací fólie

Odběr novinek

Strečovací fólie

Strečovací fólie, dnes také často nazývána jednoduše jako stretch fólie, se skvěle hodí k zajištění zboží a produktů. Své uplatnění strečovacífólie našla v nejrůznějších skladech, obchodech i v letištních halách. Strečovací fólie si můžete vybrat v různých velikostech přesně podle Vašich potřeb. V nabídce najdete strečovací fólie ruční (některé ...

Strečovací fólie, dnes také často nazývána jednoduše jako stretch fólie, se skvěle hodí k zajištění zboží a produktů. Své uplatnění strečovacífólie našla v nejrůznějších skladech, obchodech i v letištních halách. Strečovací fólie si můžete vybrat v různých velikostech přesně podle Vašich potřeb. V nabídce najdete strečovací fólie ruční (některé jsou vybaveny i praktickým držátkem) a strečovací fólie strojní.

Zobrazit

Strečovací fólie 

Podkategorie

  • Strečovací fólie ruční
    Strečovací fólie ruční jsou určeny k ručnímu balení předmětů, které mají být přepravovány společně. Zabalení do strečovací fólie ruční celý náklad zpevní. Strečovací fólie ruční nabízíme také s praktickým držátkem, které usnadní manipulaci. Vyberte si strečovací fólie ruční za skvělé ceny.
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky