Ruční fresh fólie

Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodenní použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho. Ruční potravinové fólie nabízím...

Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodenní použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho. Ruční potravinové fólie nabízíme v různých velikostech za velmi příjemné ceny.

Zobrazit

Ruční fresh fólie 

Je zde 1 produkt.

Potravinová fólie je zdravotně nezávadná. Potravinová (potravinářská) fólie je vhodná především k balení potravinářských výrobků (např. masa, lahůdek, mražených výrobků, pečiva, pomazánek...), které chrání před oschnutím. Potravinová fólie je pevná ale zároveň elastická, její použití je velice snadné a praktické. 

71,39 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky