Potravinové fólie

Odběr novinek

Potravinové fólie
Potravinová fólie je nepostradatelným pomocníkem nejen v obchodě s potravinami, ale také v mnoha domácnostech. Potravinová fólie je zdravotně nezávadná a Vaše pokrmy ochrání proti oschnutí a déle vydrží. U nás si můžete vybrat potravinové fólie nejrůznějších rozměrů za skvělé ceny. V nabídce je uvedena potravinová fólie pro ruční manipulaci i po...
Potravinová fólie je nepostradatelným pomocníkem nejen v obchodě s potravinami, ale také v mnoha domácnostech. Potravinová fólie je zdravotně nezávadná a Vaše pokrmy ochrání proti oschnutí a déle vydrží. U nás si můžete vybrat potravinové fólie nejrůznějších rozměrů za skvělé ceny. V nabídce je uvedena potravinová fólie pro ruční manipulaci i potravinová fólie fresh strojní.
Zobrazit

Potravinové fólie 

Podkategorie

  • Ruční fresh fólie
    Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodenní použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho. Ruční potravinové fólie nabízíme v různých velikostech za velmi příjemné ceny.
  • Strojní fresh fólie
    Strojní potravinová fresh fólie se používá především v obchodech pro strojové balení potravin. Strojní potravinová fólie zachová potraviny déle čerstvé a chutné a brání jejich osychání. Strojní fresh fólie jsme pro Vás připravili v různých velikostech za skvělé ceny.