Fólie

Odběr novinek

Fólie
Představujeme Vám fólie pro všestranné využití. Fólie pro uchování potravin u nás najdete ve všech běžně poptávaných rozměrech. Bublinková fólie, která se hodí k balení křehkých předmětů, je v nabídce v tloušťce 1cm. Strečovací fólie (stretch fólie) najde své uplatnění ve všech skladech, obchodech i výrobních podnicích. Najdete zde pouze kval...
Představujeme Vám fólie pro všestranné využití. Fólie pro uchování potravin u nás najdete ve všech běžně poptávaných rozměrech. Bublinková fólie, která se hodí k balení křehkých předmětů, je v nabídce v tloušťce 1cm. Strečovací fólie (stretch fólie) najde své uplatnění ve všech skladech, obchodech i výrobních podnicích. Najdete zde pouze kvalitní fólie za rozumnou cenu. Nabídka fólií je doplněna o praktické odvinovače fólií. Nakupte fólie v našem e-shopu za rozumnou cenu.
Zobrazit

Fólie 

Podkategorie

  • Strečovací fólie

    Strečovací fólie, dnes také často nazývána jednoduše jako stretch fólie, se skvěle hodí k zajištění zboží a produktů. Své uplatnění strečovacífólie našla v nejrůznějších skladech, obchodech i v letištních halách. Strečovací fólie si můžete vybrat v různých velikostech přesně podle Vašich potřeb. V nabídce najdete strečovací fólie ruční (některé jsou vybaveny i praktickým držátkem) a strečovací fólie strojní.

  • Bublinková fólie
    Bublinková fólie je určená především k balení křehkých předmětů. Využijete ji při prodeji skla, keramiky, porcelánu atd. Bublinková fólie je lehká a dá se s ní velmi dobře manipulovat. Vybrat si můžete z několika rozměrů. Ušetřete své zákazníky zklamání po vybalení rozbitého nebo poškrábaného zboží.
  • Potravinová folie
    Potravinová fólie je nepostradatelným pomocníkem nejen v obchodě s potravinami, ale takév domácnostech. Potravinová fólie je zdravotně nezávadná a Vaše pokrmy ochrání proti oschnutí a déle vydrží. Můžete si vybrat potravinové fólie nejrůznějších rozměrů za skvělé ceny. V nabídce je uvedena potravinová fólie pro ruční manipulaci i potravinová fólie fresh strojní.