Tašky (LDPE-igelitové a HDPE-mikrotenové) jsou nezbytnou součástí všech nákupů. Igelitové tašky (LDPE), které si můžete vybrat v různých velikostech i mikrotenové tašky (HDPE) – na roli nebo trhací tašky typu košilka, pro Vás přinášíme za opravdu výhodné ceny. Pozor! Na vybrané tašky potiskneme Vaše logo! Využijte reklamní potenciál tašek a prom...

Tašky (LDPE-igelitové a HDPE-mikrotenové) jsou nezbytnou součástí všech nákupů. Igelitové tašky (LDPE), které si můžete vybrat v různých velikostech i mikrotenové tašky (HDPE) – na roli nebo trhací tašky typu košilka, pro Vás přinášíme za opravdu výhodné ceny. Pozor! Na vybrané tašky potiskneme Vaše logo! Využijte reklamní potenciál tašek a proměňte je v praktické reklamní předměty.

Zobrazit

TAŠKY A SÁČKY 

Počet produktů: 2

Podkategorie

MIKROTENOVÉ TAŠKY (HDPE)

Mikrotenové tašky jsou oblíbené pro drobné zboží. Mnohdy nahrazují mikrotenové sáčky. Mikrotenové tašky si u nás můžete vybrat ze dvou základních variant. Mikrotenové tašky typu košilka se dají zavěsit u pokladny a snadno odtrhávat. Mikrotenové tašky na roli pak společně s odvinovačem na tašky poslouží přímo zákazníkům např. při nákupu zeleniny.

SÁČKY

V této kategorii jsme pro Vás připravili sáčky různých velikostí. Víme, jak jsou sáčky při provozu obchodu důležité. Mikrotenové sáčky patří k nejuniverzálnějším. Stále oblíbenější jsou papírové sáčky – především na pečivo. Za zmínku jistě stojí zip sáčky a vakuové (vakuovací) sáčky, které se snadno uzavírají. Standardní nabídku doplňují praktické igelitové sáčky. Nabídka velikostí je opravdu široká.

Slouží k zabalení potravin, menuboxů, atd. s sebou nebo jako dárková taška

2,30 Kč
0 Komentář(e)

Tato taška s potiskem slouží k zabalení potravin, menuboxů, atd. s sebou nebo jako dárková taška

2,30 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek