Tašky

Odběr novinek

Tašky

Tašky, igelitky i mikrotenové tašky jsou nezbytnou součástí všech nákupů. Poskytněte svým zákazníkům tašky od nás. Igelitové tašky (LDPE), které si můžete vybrat v různých velikostech i mikrotenové tašky (HDPE) – na roli nebo trhací tašky typu košilka, pro Vás přinášíme za opravdu rozumné ceny. Nabídněte zákazníkům tašky v ideální velikosti k ná...

Tašky, igelitky i mikrotenové tašky jsou nezbytnou součástí všech nákupů. Poskytněte svým zákazníkům tašky od nás. Igelitové tašky (LDPE), které si můžete vybrat v různých velikostech i mikrotenové tašky (HDPE) – na roli nebo trhací tašky typu košilka, pro Vás přinášíme za opravdu rozumné ceny. Nabídněte zákazníkům tašky v ideální velikosti k nákupu. Nabídku tašek završují odvinovače na tašky. Pozor! Na vybrané tašky potiskneme Vaše logo! Využijte reklamní potenciál tašek a proměňte je v praktické reklamní předměty.

Zobrazit

Tašky 

Podkategorie

  • Mikrotenové tašky (HDPE)

    Mikrotenové tašky jsou oblíbené pro drobné zboží. Mnohdy nahrazují mikrotenové sáčky. Mikrotenové tašky si u nás můžete vybrat ze dvou základních variant. Mikrotenové tašky typu košilka se dají zavěsit u pokladny a snadno odtrhávat. Mikrotenové tašky na roli pak společně s odvinovačem na tašky poslouží přímo zákazníkům např. při nákupu zeleniny.

  • Odvinovače na tašky
    Odvinovače na tašky jsou praktickým pomocníkem v každém obchodě. Odvinovače na tašky, které najdete v této kategorii, jsou kvalitní a za rozumné ceny.
  • Igelitové tašky (LDPE)
  • Papírové tašky
    Papírové tašky