DERATIZACE, DEZINFEKCE

DERATIZACE, DEZINFEKCE 

Počet produktů: 8

Bros granule proti mravencům - výrobek na likvidaci mravenců ve formě granulované návnady. Díky pečlivě vybraným složkám je výrobek pro hmyz velmi atraktivní, což zaručuje jeho vysokou účinnost již po prvním použití. Mravenci zanesou jed do hnízda, což vede k likvidaci celé kolonie. Granule jsou vysoce účinné již po prvním použití.  

39,81 Kč
0 Komentář(e)

Pro své antibakteriální účinky slouží dobře do každé koupelny Luxusní účinné a certifikované mýdlo s antibakteriální přísadou.Účinně chrání, jemné složení, nevysušuje pokožku.Dodáváno v dávkovači s pumpičkou, nebo s uzávěrem s technologií push-pull.Typ mýdla odesíláme podle aktuálních skladových zásob.

54,45 Kč
0 Komentář(e)

Sprej k přímému použití. Hubí létající a lezoucí hmyz. Rychle hubí létající hmyz jako mouchy, komáry, vosy, moly, mravence, ovády apod. Působí okamžitě a dlouhotrvajícím způsobem na všechen lezoucí hmyz (např. mravence, šváby, pavouky..) uvnitř i ve venkovních prostorách

62,07 Kč
0 Komentář(e)

Nástraha na mravence TOTAL ATTACKPřitahují mravence do pasti, kde se nachází insekticidní látka. Po požití této látky se vracejí do svých úkrytu, kde hynou. Gelová formule je pro mravence velmi lákavá a obsahuje složky, které působí smrtelně proti mravencům a jejich hnízdům.

68,97 Kč
0 Komentář(e)

Domeček s gelovou návnadou pro hubení mravenců v interiérech a jejich bezprostřední blízkosti. Mravenci vezmou gel a donesou jej do hnízda a tím dojde k likvidaci celé kolonie, včetně královny

75,87 Kč
0 Komentář(e)

Bros spray je aerosolový přípravek určený k hubení hmyzu - much, komárů, molů, vos, octomilek a jiných druhů létajícího i lezoucího hmyzu, např. švábů, rusů a blech. Přípravek působí okamžitě po aplikaci. Výhodou je dlouhodobé působení na posprejované ploše. Poskytuje tedy například preventivní ochranu parapetů

82,16 Kč
0 Komentář(e)

Prášek na mravence pro vnitřní prostory, jejich bezprostřední okolí: terasy, garáže, vjezdy, cesty, altány, apod. Speciálně vybraná alimentární návnada zaručuje vysokou účinnost výrobku, který může být použity jako prášek nebo roztok vody. Zničí až 25 hnízd.

94,99 Kč
0 Komentář(e)

Pro své antibakteriální účinky slouží dobře do každé koupelny Luxusní účinné a certifikované mýdlo s antibakteriální přísadou.Účinně chrání, jemné složení, nevysušuje pokožku.

199,00 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek