IGELITOVÉ PYTLE (LDPE)

Igelitové pytle na odpadky jsou nepostradatelným pomocníkem ve většině provozoven. Igelitové pytle na odpadky Vám nabízíme v různých velikostech i šířkách materiálu tak, abyste si mohli vybrat přesně podle Vašich představ. Igelitové pytle na odpadky od nás pořídíte za výborné ceny.

IGELITOVÉ PYTLE (LDPE) 

Počet produktů: 28

Podkategorie

pytle LDPE síla 40µ
Nabízíme Vám igelitové pytle LDPE 40 µ, které jsou vyrobeny z kvalitního, pevného a ekologicky neutrálního polyetylenu. Vybírat můžete z různých velikostí i barevných odstínů.
pytle LDPE síla 50µ

Igelitové pytle LDPE 50µ se vyznačují především svojí vysokou pevností a odolností materiálu. V našem e-shopu Vám nabízíme široké spektrum nejen igelitových pytlů LDPE 50µ, ale i ostatních pytlů na odpadky, jako např. igelitové pytle LDPE 60µ či nejpevnější igelitový pytel LDPE 200µ, který vydrží i nápor sutě či skla. LZE PO DOMLUVĚ OBJEDNAT.

pytle LDPE síla 60µ

Igelitové pytle LDPE 60µ, které naleznete v nabídce našeho internetového obchodu, mají stejně jako ostatní pytle na odpadky či mikrotenové pytle řadu dalších využití a výhod. Tyto igelitové pytle jsou vhodné nejen pro každodenní využití v domácnosti, ale též v obchodě či kanceláři.

pytle LDPE síla 80µ

Igelitové pytle LDPE o síle 80µ patří do kategorie igelitových pytlů vhodných především pro těžší odpad. Tyto pytle jsou narozdíl od tenkých sáčků do koše vhodné i pro stlačování odpadu. V nabídce našeho e-shopu si můžete vybrat igelitové pytle LDPE 80µ různých barevných variací.

pytle LDPE síla 100µ

Igelitové pytle LDPE 100µ jsou skutečně vysoce pevné igelitové pytle, které jsou vhodné i pro ostřejší předměty, neboť jsou odolné proti protržení. Igelitové pytle LDPE 100µ Vám v našem internetovém obchodě nabízíme v několika barevných variacích a velikostech.

pytle LDPE síla 200µ

Igelitové pytle LDPE o síle 200µ jsou skutečným gigantem v kategorii pytlů na odpadky a to nejen co se velikosti týče, ale především kvality a pevnosti materiálu. Jedná se o nejpevnější igelitové pytle, které můžete bez problémů naplnit sutí i sklem.

na stránku

Pytel na běžný kancelářský odpad, nevhodný na ostré hrany, objem cca 120l. 

2,40 Kč
0 Komentář(e)

Pytel na běžný kancelářský odpad, nevhodný na ostré hrany, objem cca 120l.

2,40 Kč
0 Komentář(e)

Pytel na běžný kancelářský odpad, nevhodný na ostré hrany, objem cca 120l. 

3,47 Kč
0 Komentář(e)

Nejpoužívanější pytel na na běžný odpad, hojně používané úklidovými firmami.

4,10 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 8 z 28 položek