GASTRO OBALY

Obalové materiály, které potřebujete ve své restauraci, obchodě či bistru, najdete v této kategorii. Papírové krabice na dorty i na chlebíčky, krabice na pizzu nebo sáčky na kuře umožní Vašim zákazníkům vychutnat si Vaše pochoutky i doma. Gastro obaly zahrnují také menuboxy, plastové kelímky, plastové nádobí, papírové nádobí a další. Nabídněte s...

Obalové materiály, které potřebujete ve své restauraci, obchodě či bistru, najdete v této kategorii. Papírové krabice na dorty i na chlebíčky, krabice na pizzu nebo sáčky na kuře umožní Vašim zákazníkům vychutnat si Vaše pochoutky i doma. Gastro obaly zahrnují také menuboxy, plastové kelímky, plastové nádobí, papírové nádobí a další. Nabídněte svým zákazníkům kvalitní gastro obaly, aby se mohli soustředit na jídlo, které v nich budete servírovat. Veškeré gastro potřeby u nás pořídíte za velmi příznivé ceny.

Zobrazit

GASTRO OBALY 

V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

PLASTOVÉ NÁDOBÍ

Plastové nádobí najde své praktické uplatnění nejen v restauracích s rychlým občerstvením. Využít ho můžete i pro domácí účely zahradních oslav. Plastové nádobí se hodí pro jednorázové použití a nemusí se umývat. Na rozdíl od papírového nádobí, snese plastové nádobí také omáčky, polévky a jiné tekuté pokrmy. V naší nabídce najdete plastové nádobí a plastové kelímky za velmi rozumné ceny. Plastové nádobí zahrnuje plastové talíře v různých velikostech, plastové kelímky i plastové příbory. Vyberte si plastové nádobí od nás, jistě budete spokojeni.

BALÍCÍ PAPÍR

Univerzální balící papír vhodný do každého obchodu. Balící papír Vám nabízíme v praktických arších.