Reklamní potisk je účinným propagačním prostředkem. Potištěné sáčky, tašky, lepicí pásky, pizza krabice s potiskem Vám umožní prezentovat Vaši společnost s minimálními náklady. Reklamní potisk je skutečně jedinečný způsob reklamy. Každého Vašeho zákazníka rázem promění v chodící reklamu, díky igelitové tašce, papírovému sáčku, atd.

POTISK 

V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

POTISK PIZZA KRABIC

Jsme schopni nabídnout individuální potisk pizza krabic, popřípadě na kartony a kartonové zboží.
Pizza krabice jsme schopni potisknout v nákladu od 100ks až po paletové množství.
Rádi Vám na tento typ zboží zašleme individuální nabídku, kontaktujte nás prosím na emailu obchod@novobal.cz, nebo na telefonním čísle 725454713. Děkujeme.

POTISK TAŠEK

Jsme schopni Vám nabídnout potisk tašek, ať už papírových nebo jednorázových igelitových. O konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 725454713 nebo na emailové adrese obchod@novobal.cz. Děkujeme

POTISK UBROUSKŮ

Jsme schopni Vám nabídnout potisk ubrousků. O konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 725454713 nebo na emailové adrese obchod@novobal.cz. Orientační kalkulaci naleznete v níže uvedené tabulce. Děkujeme

OSTATNÍ POTISK

Jsme schopni nabídnout individuální potisk na plastové i papírové kelímky, popřípadě na kartony a kartonové zboží. Rádi Vám na tento typ zboží zašleme individuální nabídku, kontaktujte nás prosím na emailu obchod@novobal.cz, nebo na telefonním čísle 725454713. Děkujeme.