Papírové sáčky

Odběr novinek

Papírové sáčky
Pro provoz Vaší restaurace nabízíme papírové sáčky za velmi nízké ceny. Klasické kupecké sáčky i kupecké sáčky s pevnějším křížovým dnem si můžete vybrat v různých rozměrech. Pro restaurace a stravovací zařízení přinášíme speciální gastro sáčky. Papírové gastro sáčky – to jsou sáčky na kuře, párek v rohlíku či nejrůznější sendviče. Oblíbené jsou...
Pro provoz Vaší restaurace nabízíme papírové sáčky za velmi nízké ceny. Klasické kupecké sáčky i kupecké sáčky s pevnějším křížovým dnem si můžete vybrat v různých rozměrech. Pro restaurace a stravovací zařízení přinášíme speciální gastro sáčky. Papírové gastro sáčky – to jsou sáčky na kuře, párek v rohlíku či nejrůznější sendviče. Oblíbené jsou také potištěné papírové sáčky.
Zobrazit

Papírové sáčky 

Podkategorie

 • Kupecké sáčky
  Papírové kupecké sáčky se u zákazníků stávají stále oblíbenější. Jsou totiž ekologičtější než mikrotenové a igelitové sáčky. Papírové kupecké sáčky jsou prodyšné a proto se výborně hodí zejména na zeleninu a ovoce. Vyberte si papírové kupecké sáčky z naší nabídky v různých velikostech za výbornou cenu.
 • Potištěné sáčky
  Potištěné papírové sáčky se hojně využívají předeším v gastronomii. Potištěné sáčky pro Vaše bistro si u nás můžete vybrat z různých druhů za velmi příznivé ceny.
 • Bílé sáčky
  Bílé sáčky
 • Sáčky s PP oknem
  Sáčky s PP oknem