V kategorii Logistika a balení jsme pro Vás vybrali nejčastěji prodávaný sortiment pro snadný chod Vašeho skladu. Různé druhy fólií, lepících pásek, obálek a mnoho dalšího naleznete právě zde. V případě, že byste potřebovali další informace či jste zde nenalezli přesně to, co sháníte, rádi Vám poradíme - volejte zdarma na zelenou linku 800 100 9...

V kategorii Logistika a balení jsme pro Vás vybrali nejčastěji prodávaný sortiment pro snadný chod Vašeho skladu. Různé druhy fólií, lepících pásek, obálek a mnoho dalšího naleznete právě zde. V případě, že byste potřebovali další informace či jste zde nenalezli přesně to, co sháníte, rádi Vám poradíme - volejte zdarma na zelenou linku 800 100 963 či pište na e-mail obchod@novobal.cz. K dispozici jsou Vám tak další kategorie s nabídkou veškerého našeho sortimentu.

Zobrazit

OBALY - LOGISTIKA, BALENÍ 

V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

LEPÍCÍ PÁSKY

Ceník lepící pásky

Lepící pásky pro nejrůznější použití najdete v této kategorii. Pro snadnou orientaci jsme pro Vás lepící pásky rozdělili do několika sekcí. Standardní lepící pásky – to jsou běžné pásky jak je znáte. Dále u nás najdete oboustranné lepící pásky a krepové lepící pásky. Naší specialitou jsou potištěné lepící pásky. Z obyčejné lepicí pásky s námi vykouzlíte reklamní! Využijte propagační dispozice pásky. Jak vybírat lepící pásky? Lepící pásky se liší především materiálem, ze kterého jsou vyrobeny a druhem lepidla, které je na ně použito. Základní lepící pásky pro běžné použití jsou označeny PP. O něco odolnější jsou lepící pásky s označením PP HOTMELT. Posledním druhem lepících pásek jsou PP SOLVENT, které jsou odolné proti mrazu. Nezapomeňte se při výběru pásky podívat na návin pásky. Pokud potřebujete s výběrem lepící pásky poradit, neváhejte nás kontaktovat.

PLASTOVÉ PŘEPRAVNÍ OBÁLKY

Použití plastové přepravní obálky je velmi praktické a jednoduché. Plastové přepravní obálky se často využívají v bankovním sektoru, ale hodí se i na tiskoviny, lůžkoviny a další měkké věci. Plastové přepravní obálky lze popisovat i obyčejnou propisovací tůžkou. Díky tomu, že jsou plastové přepravní obálky vyrobeny ze tří vrstev fólie, jsou 100% neprůhledné, pevné a zároveň průžné. Plastové přepravní obálky nabízíme v různých formátech za příjemné ceny.

OBALY PRO E-SHOPY

V této kategorii jsme pro Vás připravili výběr nejprodávanějších produktů pro e-shopy. Naleznete zde obálky, lepící pásky, fólie, kancelářských papír, .. Pokud byste měli zájem o jiný sortiment, k dispozici jsou Vám další kategorie. Nenašli jste zboží, které hledáte či potřebujete více informací? Rádi Vám poradíme - volejte zdarma na zelenou linku 800 100 963 či pište na e-mail obchod@novobal.cz.