LOGISTIKA, BALENÍ

Odběr novinek

LOGISTIKA, BALENÍ
V kategorii Logistika a balení jsme pro Vás vybrali nejčastěji prodávaný sortiment pro snadný chod Vašeho skladu. Různé druhy fólií, lepících pásek, obálek a mnoho dalšího naleznete právě zde. V případě, že byste potřebovali další informace či jste zde nenalezli přesně to, co sháníte, rádi Vám poradíme - volejte zdarma na zelenou linku 800 100...
V kategorii Logistika a balení jsme pro Vás vybrali nejčastěji prodávaný sortiment pro snadný chod Vašeho skladu. Různé druhy fólií, lepících pásek, obálek a mnoho dalšího naleznete právě zde. V případě, že byste potřebovali další informace či jste zde nenalezli přesně to, co sháníte, rádi Vám poradíme - volejte zdarma na zelenou linku 800 100 963 či pište na e-mail obchod@novobal.cz. K dispozici jsou Vám tak další kategorie s nabídkou veškerého našeho sortimentu.
Zobrazit

LOGISTIKA, BALENÍ 

Podkategorie

 • Fólie
  V této kategorii nabízíme nejčastěji prodávané bublinkové a strečovací fólie.
 • Bublinkové obálky
  Bublinkové - protinárazové obálky
 • Lepící pásky
  V této kategorii naleznete nejprodávanější lepící pásky pro Váš e-shop. Celý sortiment lepících pásek si můžete prohlédnout vlevo v kategorii Lepící pásky. Nabízíme také možnost potisku lepících pásek - kategorie Potisk. Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci přímo pro Vás či podáme více informací. Volejte zdarma na zelenou linku 800 100 963 či pište na e-mail obchod@novobal.cz.
 • Plastové přepravní obálky
  Plastové přepravní obálky různých rozměrů
 • Samolepící kapsy na...