Mikrotenové sáčky (HDPE)

Odběr novinek

Mikrotenové sáčky (HDPE)

Mikrotenové sáčky do Vašeho obchodu najdete v této kategorii. Vybírat si můžete mikrotenové sáčky (HDPE) v nejrůznějších velikostech. Velmi oblíbené jsou odtrhávací mikrotenové sáčky. Neméně praktické jsou skládané mikrotenové sáčky a mikrotenové sáčky na roli, které se hodí např. do samoobsluhy na ovoce a zeleninu nebo na pečivo. Mikrotenové sá...

Mikrotenové sáčky do Vašeho obchodu najdete v této kategorii. Vybírat si můžete mikrotenové sáčky (HDPE) v nejrůznějších velikostech. Velmi oblíbené jsou odtrhávací mikrotenové sáčky. Neméně praktické jsou skládané mikrotenové sáčky a mikrotenové sáčky na roli, které se hodí např. do samoobsluhy na ovoce a zeleninu nebo na pečivo. Mikrotenové sáčky u nás pořídíte za velmi příznivé ceny.

Zobrazit

Mikrotenové sáčky (HDPE) 

Podkategorie

  • Sáčky na roli
    Mikrotenové sáčky na roli najdou své uplatnění v každém obchodě a samoobsluze. Ideální jsou na pečivo nebo ovoce, které si zákazníci nabírají sami. Mikrotenové sáčky na roli si můžete vybrat v různých velikostech.
  • Odtrhávací sáčky
    Odtrhávací mikrotenové sáčky patří k nejoblíbenějšímu typu sáčků. Jednoduše je zavěsíte a snadno odtrháváte dle potřeby. Odtrhávací mikrotenové sáčky najdou své uplatnění nejen v obchodech, ale také v domácnostech. Vybrat si je můžete v různých velikostech.
  • Skládané sáčky
    Skládané mikrotenové sáčky využijete v obchodě, ve výrobním provozu i v domácnosti. Skládané mikrotenové sáčky snadno vytáhnete z balení a můžete hned použít. Skládané mikrotenové sáčky si můžete vybrat v různých velikostech, vždy za velmi příjmené ceny.
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky