Sáčky

Odběr novinek

Sáčky
V této kategorii jsme pro Vás připravili sáčky různých velikostí. Víme, jak jsou sáčky při provozu obchodu důležité. Mikrotenové sáčky patří k nejuniverzálnějším. Stále oblíbenější jsou papírové sáčky – především na pečivo. Za zmínku jistě stojí zip sáčky a vakuové (vakuovací) sáčky, které se snadno uzavírají. Standardní nabídku doplňují praktic...
V této kategorii jsme pro Vás připravili sáčky různých velikostí. Víme, jak jsou sáčky při provozu obchodu důležité. Mikrotenové sáčky patří k nejuniverzálnějším. Stále oblíbenější jsou papírové sáčky – především na pečivo. Za zmínku jistě stojí zip sáčky a vakuové (vakuovací) sáčky, které se snadno uzavírají. Standardní nabídku doplňují praktické igelitové sáčky. Nabídka velikostí je opravdu široká.
Zobrazit

Sáčky 

Podkategorie

 • Mikrotenové sáčky (HDPE)

  Mikrotenové sáčky do Vašeho obchodu najdete v této kategorii. Vybírat si můžete mikrotenové sáčky (HDPE) v nejrůznějších velikostech. Velmi oblíbené jsou odtrhávací mikrotenové sáčky. Neméně praktické jsou skládané mikrotenové sáčky a mikrotenové sáčky na roli, které se hodí např. do samoobsluhy na ovoce a zeleninu nebo na pečivo. Mikrotenové sáčky u nás pořídíte za velmi příznivé ceny.

 • Igelitové sáčky (LDPE)
  Igelitové sáčky (LDPE) jsou v dnešní době nepostradatelné ve velkém množství obchodů. V naší nabídce najdete igelitové sáčky v různých velikostech i v různé tlouštce igelitu. Igelitové sáčky se mohou stát dokonalým reklamním předmětem. Zajistíme pro Vás kvalitní tisk na igelitové sáčky. Vyberte si igelitové sáčky právě u nás.
 • Zip sáčky
 • Vakuové-vakuovací sáčky
  Vakuové-vakuovací sáčky určené pro vakuování ve vakuovacích strojích. Vakuové-vakuovací sáčky jsou vhodné k uchování masa, zeleniny a všech potravin, které je třeba skladovat v prostředí bez okolní atmosféry. Vakuové-vakuovací sáčky v naší nabídce jsou z vrstvené fólie, a proto je vždy zaručena prvnost svárů. Vyberte si vakuové-vakuovací sáčky z naší široké nabídky. Materiál použitý pro výrobu sáčků je vhodný a schválený pro styk s potravinami. U nás najdete vakuové sáčky nejrůznějších rozměrů pro všestranné využití za nízké ceny.
 • Papírové sáčky
  Pro provoz Vaší restaurace nabízíme papírové sáčky za velmi nízké ceny. Klasické kupecké sáčky i kupecké sáčky s pevnějším křížovým dnem si můžete vybrat v různých rozměrech. Pro restaurace a stravovací zařízení přinášíme speciální gastro sáčky. Papírové gastro sáčky – to jsou sáčky na kuře, párek v rohlíku či nejrůznější sendviče. Oblíbené jsou také potištěné papírové sáčky.
 • Hygienické sáčky
  Hygienické sáčky
 • Tatrafánové sáčky
 • Sáčky do koše
  Sáčky do koše najdou využití v každé kanceláři, domácnosti, restauraci, atd. Vyberte si kvalitní sáčky do koše v různých velikostech za skvělé ceny.